Przekaż 1 procent podatku

organizacja pożytku publicznego

Przekaż swój 1% na odbudowę Sokołowska, którą prowadzi Fundacja In Situ

KRS: 0000225393

Jeśli jesteś zainteresowana/y wsparciem odbudowy obu obiektów, w swoim zeznaniu podatkowym (PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38) wpisz pełną nazwę: Fundacja Sztuki Współczesnej „In Situ”, numer: KRS 0000225393 i kwotę: 1% podatku.

Jeśli rozliczasz się przez Twój e-pit przygotowany przez Urząd Skarbowy, upewnij się, czy w rubryce zeznania podatkowego są wpisane dane Fundacji In Situ – KRS 0000225393.

Jeśli odwiedziłeś Sokołowsko ostatnimi czasy – wiesz, że inwestycje Fundacji przynoszą imponujące efekty. Jeśli nie – zapraszamy, byś się o tym przekonał. Zapraszamy na nasze festiwale, wystawy, zapraszamy do sokołowskich przestrzeni.

Buduj Sokołowsko razem z nami.

Do czego się dokładasz?
Pieniądze zostaną przeznaczone na odbudowę dawnego sanatorium dr. Brehmera oraz zabytkowego kinoteatru „Zdrowie”.

To miejsce odwzajemnia się nam możliwościami użytkowania przestrzeni, aurą, architekturą i klimatem, których daremnie szukać gdzieś indziej. Znaleźliśmy i uczyniliśmy przestrzenią sztuki i spotkań miejsce z niezwykłym potencjałem. Zabytkowy kompleks sanatoryjny, otaczający go park, stary niszczejący kinoteatr „Zdrowie” nieopodal. Udało nam się stworzyć tętniące kulturalnym życiem miejsce, które w czasie festiwali zamienia się w prawdziwie gwarne miasteczko artystyczne. Na co dzień miejsce twórczych działań znajdują rezydujący tu artyści i lokalna społeczność. To żywa i wciąż ożywiana przestrzeń.